Giriş-Bariyer
1- Kollu Bariyer 
 
Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahiptir. Bariyerlerin üzerindeki fotoseller sayesinde araç geçişi tespit edilip araç geçene kadar bariyer kolunun indirilmesi önlenir. Böylece olası kazalar önlenmiş olur. Çalışma hızı da kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabilir. Bariyer buton, kart okuyucu gibi alternatif aksesuarlarla kumanda edilebilir, giriş genişliğine istenirse uzaktan kumanda, manuel bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir. 
 
2- Mantar Bariyer 
 
Mantar bariyer, her tip araçlı suikast riskine karşı özel olarak tasarlanmış bir güvenlik ürünüdür. Saatte 80 km. hızla bile çarpan bir aracı durduracak niteliklere sahip olan mantar bariyer ürünümüz, hidrolik çalışma prensibi ile son derece kararlı bir çözümdür. Bu güne kadar tasarlayıp kurduğumuz onlarca mantar bariyer ilk günkü gibi hizmet vermektedir. Mantar bariyer fiyat bir üründür. Çelikler kullanılarak imal edilmektedir. Firmamızın özel anlamında da avantajlı Tank mantar bariyer ürünümüz, özel üretim bir bariyer olan suikast bariyeri can ve mal emniyeti düşünülerek özel tasarlamış olduğu suikast mantarı tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek amaçlı özel tasarlanmıştır. Arma Tank mantar bariyer, 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu görevini sürdürmeye devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde çalışma sürekliliği %100'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz bir çözümdür. 
 
Darbeye ve hava koşullarına dayanıklı Hidrolik Mantar Bariyerler, ileri teknolojisiyle Avrupa normu 304 Kalite Paslanmaz borulardan üretilmektedir. Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine ya da istenen güvenlik düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Elektronik özelliği sayesinde, yükseltme/alçaltma işlemi her tür kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izini tanıyan biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya basit bir kontrol düğmesiyle dahi, herhangi bir giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebilir. Bunun yanı sıra sisteme; manyetik loop dedektörler, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı | yeşil trafik ışığı gibi emniyet aksesuarları kolayca entegre edilebilir. 
Firmamızın özel tasarlamıGş oldugu suikast mantarı tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilen bir bariyer çeşididir. 
 
Açılma Süresi: 5 Sn Kapanma Süresi: 4 Sn
 Standart Ekipman: Emniyet Fotoseli, Kontrol Kartı, U. Kumanda Alıcısı, El Butonu, Hidrolik Kontrol Ekipmanı
 Uyarı Elemanları: İkaz Lambası Çalışma Topu: Hidrolik Piston 
Ünite Çalışma Gerilimi: 220 / 380 V 
 
Çalışma Özellikleri 
 
Ayarlanabilir motor ve hidrolik ünite koruma süresi 
 
Ayarlanabilir otomatik kapanma süresi
 
Çalişma konumu ayarlanabilir flasör lamba
- 25 +50 de çalişabilme 
 
Her türlü Access kontrol sistemine bağlanabilir. 
 
3- Blok Bariyer (Road Blocker)
"Güçlü ve Hızlı yapısı ile güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartan, Road Blocker..." Road Blocker (Blok Bariyer) her türlü araçlı saldırıya karşı, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda en yaygın kullanılan sistemdir. Sistem sadece araç çarpmalarına dayanıklı bir kasa olarak tasarlanmamış aynı zamanda sistemle ilgili tüm aksamlar da gerçekleşebilecek saldırılara karşı güçlendirilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde Blocker Sistemi en yoğun yerlerde bile kesintisiz çalışmaktadır. Bu sistem, Mantar Bariyer ve diğer bariyerler ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır.