Pötikare Mimari
Temelleri 1985 yılına kadar uzanan, Görsel mimarlık  - Dörtgen mimari olan eski ünvanları ile mimarlık ve dekorasyon projelerinin üretimi, kontrollük, danışmanlık ve uygulama alanında 25 sene hizmet vermiş, yurt içindeki ve yurt dışında önemli projelere imza atmıştır. Kurumsal geçmişinden bugüne taşıdığı bilgi, tecrübe ve güvenilirliği ile 2010 yılında hizmetlerine; Otopark ve Yol Çizgileri projelendirme trafik düzenleme ve uygulaması (yatay işaretleme), otopark sistemleri, reklam tabelaları, levha | tabela (dikey işaretleme) ve zemin kaplamaları işini de katarak müşteri odaklı, doğru ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürülmektedir.

Potikare Mimari, 12 yılık profesyonel deneyimi olan uzman bir kadro ile, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda en doğru projeyi üretip uygulayarak, Maksimum Verim, Minimum Giderleri politikasının; benimsemiştir.

Müşterisinin, gereksiz zaman ve malzeme gideri, Pötikare Mimarinin gereksiz zaman ve malzeme giderleriyle doğru orantılıdır. Pötikare Mimari doğru projelerle kendi karlılığıyla müşteri karlılığını aynı seviyede tutma çabası içerisindedir.